Görkorcsolya

2002. ÉVI GYORSASÁGI GÖRKORCSOLYÁZÓ EREDMÉNYEK


Duna Kupa Nemzetközi Gyorsasági Görkorcsolyaverseny 1.forduló
Lutzmannsburg, Ausztria, 2002 április 20-21.

Junior B: Tranger Zsolt 5.; junior D: Tranger Milán 3.

24. Nemzetközi Gyorsasági Görkorcsolyaverseny
Gross-Gerau, Németország, 2002. április 29-30.

junior A: Tutrai Tamás 48.;
junior B: Szalóki Jenni 28., junior D: Kalapács Anett 28.; junior C: Gonda Lujza 10., Szalóky Daniella 16.;

7. Pohal Lipa Kupa Nemzetközi Gyorsasági Görkorcsolyaverseny, Duna Kupa 2. forduló
Lendva, Szlovénia, 2002. május 6-7

junior A: Tutrai Tamás 1.; junior E: Dobay Péter Gábor 2., Tranger Milán 4.; junior F: Kovács Dániel 1., Szalóky Benjamin 4.
Junior A: Nemes Katalin 2., junior B: Szalóki Jenni 3., junior C: Fekete Szeréna 9.; junior D: Gonda Lujza 2.,Szalóky Daniella 3., Sasvári Annabella 4.; junior E: Csala Nikolett 3.; junior F: Sasvári Tamara 1.
Váltó: juniorA-B: 1. Nemes Katalin, Szalóky Jenni; Junior C: 1.Gonda Lujza, Szalóky Daniella, Sasvári Annabella

Gyorsasági Görkorcsolyázó Diákolimpia Csongrád Megyei Döntő
Szeged, 2002. május 14.

Mini kcs.: Kiss Diána 1. (Madách I. Ált. Isk.); Boris Vanessza 2. (Hétvezér u. Óvoda); Bozóki Zita 3. (Negyvennyolcas u. Óvoda); Svitelj Szonja 4. (Vedres u. Óvoda); Nádudvari Martin 1. (Hattyas telepi Óvoda); Csala Viktor 2. (Hattyas telepi Óvoda); Hajós Mátyás 3. (Hattyas telepi Óvoda); Németh Gábor 4. (Hattyas telepi Óvoda); 
I. kcs.: Csala Nikolett 1. (Rókus I.sz. Ált. Isk.); Sasvári Tamara 2. (Hétvezér u. Óvoda); Bartucz Mónika 3. (Alsóvárosi Ált Isk.); Tamás Tibor 1. (Sándorfalva Óvoda); Kovács Dániel 2. (Mihálytelek Óvoda); Szalóky Benjamin 3. (Földműves u. Óvoda);
II. kcs.: Gonda Lujza 1. (Sándorfalvi Ált. Isk.); Szalóky Daniella 2. (Rókus I.sz. Ált. Isk.); Sasvári Annabella 3. (Rókus I.sz. Ált. Isk.); Dobai Péter Gábor 1. (Dózsa Gy. Ált. Isk); Oláh Bence 2. (Karolina Ált. Isk.); Tranger Milán 3. (Rókus I.sz. Ált. Isk.); Bozóki Benjamin 4. (Rókus I.sz. Ált. Isk.);
III: kcs.: Kalapács Anett 1. (Sádorfalvi Ált Isk);Fekete Szeréna 2. (Kodály téri Ált. Isk.); Kujundzic Sonja 3. (Fekete I. Ált. Isk.); Kecskés Árpád 1. (Rókus I.sz. Ált. Isk.); Berta Botond 2. (Fekete I. Ált. Isk.); Farkas Balázs 3. (Fekete I. Ált. Isk.)
IV. kcs.: Szalóky Jenni 1. (Rókus I.sz. Ált. Isk.); Tranger Zsolt 1. (Rókus I.sz. Ált. Isk.);
V.kcs.: Nemes Katalin 1. (Tömörkény I. Gimn.); Tutrai Tamás 1. Gábor D. Szakközépisk.)
VI. kcs.: Bodó Réka 1. (Deák F. Gimn.); Nagy Levente 1. (Pusztamérgesi Gimn.); Varga Endre 2. (Ságvári E. Gimn.)

Gyorsasági Görkorcsolyázó Diákolimpia Országos Döntő
Jászberény, 2002. május 17.

Rövid táv (RT), hosszú táv (HT)
I. kcs.: Csala Nikolett RT: 2., HT: 2. (Rókus I.sz. Ált. Isk.); Sasvári Tamara RT: 5., HT: 5. (Hétvezér u. Óvoda); Kovács Dániel RT: 6., HT: 8. (Mihálytelek Óvoda); Tamás Tibor RT: 8., RT: 10 (Sándorfalva Óvoda); Szalóky Benjamin RT: 14., HT: 14. (Földműves u. Óvoda);
II. kcs.: Gonda Lujza RT: 3., HT: 3. (Sándorfalvi Ált. Isk.); Szalóky Daniella RT: 4., HT: 5. (Rókus I.sz. Ált. Isk.); Sasvári Annabella RT: 6., HT: 7. (Rókus I.sz. Ált. Isk.); Dobai Péter Gábor RT: 2., HT: 2. (Dózsa Gy. Ált. Isk); Oláh Bence RT: 3., Ht: 5. (Karolina Ált. Isk.); Tranger Milán RT: 6., HT: 3. (Rókus I.sz. Ált. Isk.); Bozóki Benjamin RT: 5., HT: 6. (Rókus I.sz. Ált. Isk.);
III: kcs.: Kalapács Anett RT: 6., HT: 6. (Sádorfalvi Ált Isk); Fekete Szeréna RT: 8., HT: 8. (Kodály téri Ált. Isk.);
IV. kcs.: Szalóky Jenni RT: 2., HT: 4. (Rókus I.sz. Ált. Isk.); Tranger Zsolt RT: 6., HT: 5. (Rókus I.sz. Ált. Isk.);
V.kcs.: Nemes Katalin RT: 5., HT: 6. (Tömörkény I. Gimn.); Tutrai Tamás RT: 2., HT. 3. (Gábor D. Szakközépisk.)
VI. kcs.: Bodó Réka RT: 6., HT: 5. (Deák F. Gimn.); Nagy Levente RT: 3., HT: 3. (Pusztamérgesi Gimn.); Varga Endre RT: 4., HT: 4. (Ságvári E. Gimn.)
Váltó: I-II. kcs. Csongrád megye 2. Gonda Lujza, Szalóky Daniella, Sasvári Annabella; III-IV. kcs. Csongrád megye 3. Kalapács Anett, Szalóky Jenni, Csala Nikolett; V-VI. kcs. Csongrád megye 2. Tutrai Tamás, Varga Endre, Nagy Levente

12. Nemzetközi Gyorsasági Görkorcsolyaverseny 
Gera, Németország, 2002. június 1-2.

Junior A: Tutrai Tamás 12.; 11 évesek:Dobay Péter Gábor 2.
Junior B: Szalóky Jenni 15.; 11 évesek: Szalóky Daniella 7.

Gyorsasági Görkorcsolyázó Junior Országos Bajnokság
Szeged, 2002. Június 29-30.

Junior A: Tutrai Tamás 1.; junior D: Dobay Péter Gábor 1., Bozóky Benjamin 3., Oláh Bence 4., Tranger Milán 5.; junior F: Kovács Dániel 1., Tamás Tibor 3., Szalóky Benjamin 4.
Amatőr: Bokros Martin 1., Hajós Mátyás 2., Csala Viktor 5., Németh Gábor 7.
Váltó: D-E-F kcs.: 1. SZKE, Dobay Péter Gábor, Oláh Bence, Bozóky Benjamin
Junior A: Bodó Réka 4., Nemes Katalin 8.; junior B: Szalóky Jenni 3.; junior C Kalapács Anett 5., Fekete Szeréna 7.; junior D: Gonda Lujza 3., Szalóky Daniella 4.; junior E: Csala Nikolett 2.
Amatőr: Bozóki Zita 1., Boris Vanessza 2., Svitelj Sonja 3., Kiss Diana 4., Farkas Fanni 7., Kovács Gréta 9..
Váltó: A-B-C kcs.: 4. SZKE, Bodó Réka, Nemes Katalin, Szalóky Jenni
D-E-F kcs.: 2. SZKE, Gonda Lujza, Szalóky Daniella, Csala Nikolett

Csapatverseny: 1. TDKE, Tatabánya; 2. BADSE, Jászberény; 3. SZKE, Szeged

2. Czech Open, Nemzetközi Gyorsasági Görkorcsolyaverseny
Benátky, Csehország, 2002, június 22-23.

Férfiak: Varga Endre 6.; junior A: Tutrai Tamás 1.; junior D: Oláh Bence 3.
junior B: Szalóky Jenni 7.; junior D: Szalóky Daniella 3.;

Gyorsasági Görkorcsolyázó Országos Bajnokság
Jászberény, 2002. Július 7.

Férfi: 500 m: Tutrai Tamás 6., Varga Endre 8., Nagy Levente 9.
Összetett: Tutrai Tamás 5., Varga Endre 9., Nagy Levente 10.
Váltó: SZKE: 3. Nagy Levente, Tutrai Tamás, Varga Endre
Női: 500 m: Lajtos Szandra 4., Bodó Réka 7., Szalóky Jenni 11., Nemes Katalin 13.
Összetett: Lajtos Szandra 7., Bodó Réka 8., Szalóky Jenni 12., Nemes Katalin 14.
Váltó: SZKE: 3. Lajtos Szandra, Szalóky Jenni, Bodó Réka

Csapatverseny: 1. BADSE, Jászberény; 2. TDKE, Tatabánya; 3. SZKE, Szeged

KADETT ÉS JUNIOR EURÓPA BAJNOKSÁG, (Franciaország) 
2002. július 21-24.
Junior: Tutrai Tamás 10 000m 15.hely
Kadett: Szalóky Jenni 3000m 24. hely

8. Jász Kupa, Nemzetközi Gyorsasági Görkorcsolyaverseny, Duna Kupa 4. forduló
Jászberény, 2002. augusztus 3-4.

Sen: Nagy Levente 7., Lavner Endre 8.; junior B: Tranger Zsolt 6.; Junior D: Dobay Péter Gábor 2., Oláh Bence 3., Fehér Zoltán 4., Tranger Milán 5.; Junior F: Kovács Dániel 1.
Váltó: junior D-F: SZKE1 1. Fehér Zoltán, Dobay Péter Gábor, Oláh Bence, SZKE2 3. Tranger Milán, Kovács Dániel, Hernádfői Zsolt; Sen-junior A: SZKE 3., Lavner Endre, Nagy Levente, Tranger Zsolt
Amatőr: I/A: Bokros Martin 1., Csala Viktor 2.; I/B: Illés Marcell 1.
Junior B: Szalóky Jenni 3.; junior C: Fekete Szeréna 9.; junior D: Gonda Lujza 3., Szalóky Daniella 4.,Junior E: Csala Nikolett 2.
Amatőr: I/A: Boris Vanessza 1., Svitelj Szonja 2., I/B: Kiss Diana 1.;, 
Váltó: junior D-F, SZKE 2. Gonda Lujza, Szalóky Daniella, Csala Nikolett; junior B-C: SZKE 1. Szalóky Jenni, Kalapács Anett, Fekete Szeréna;

Csapatverseny: 1. BADSE, Jászberény; 2. TDKE, Tatabánya; 3. SZKE, Szeged

Duna Kupa Nemzetközi Gyorsasági Görkorcsolyaverseny 5.forduló
Baden, Ausztria, 2002. augusztus 31-szeptember 1.
Junior B: Tranger Zsolt 5.; junior D: Tranger Milán 3.


Turul Kupa Nemzetközi Gyorsasági Görkorcsolyaverseny, Duna Kupa 6. forduló
Tatabánya, 2002. szeptember 28-29.
junior D: Tranger Milán 3.; junior F: Kovács Dániel 1.
Váltó: SZKE 3. Tranger Milán, Kovács Dániel

DUNA KUPA ÖSSZESÍTÉS:
Junior B: Tranger Zsolt 4.; junior D: Tranger Milán 2., Dobay Péter Gábor 5.; junior F: Kovács Dániel4., Szalóky Benjamin 7.
Váltó: SZKE 1. Tranger Milán, Kovács Dániel
junior A: Nemes Katalin 5.; junior B: Szalóky Jenni 6.; junior C: Fekete Szeréna 10.; junior D: Gonda Lujza 7, Szalóky Daniella 8., Sasvári Annabella 11.; junior E: Csala Nikolett 4.; junior F: Sasvári Tamara 2.
Váltó: SZKE 4. Szalóky Daniella, Gonda Lujza, Sasvári Annabella
SZKE 4. SZKE 1. Szalóky Jenni, Kalapács Anett, Fekete Szeréna

 

2000. évi Gyorsasági görkorcsolya eredmények

A helyezések három különböző táv összesített eredményéből tevődik össze.

22. Nemzetközi Görkorcsolya Verseny
Gross-Gerau (Németország) 2000. április 29-30.

Kadett: Lajtos Szandra 16
Junior B: Tutrai Tamás 27, Veress Krisztián 38
Junior A: Molnár Eiserle Gábor 28, Nagy Levente 29

V. Nemzetközi Gyorsasági Görkorcsolyázó Duna Kupa 1. forduló
Bécs 2000. április 29-30.

Gyermek I.: Szalóky Daniella 3, Tranger Milán 4
Serdülő: Szalóky Jenni 6 Tranger Zsolt 7
Kadett: Nemes Katalin 4
Junior B-C váltó 3. hely Nemes Katalin, Szalóky Jenni

IV. Pohál Lipa Kupa Nemzetközi Verseny
V. Nemzetközi Gyorsasági Görkorcsolyázó Duna Kupa 2. forduló
Lendva (Szlovénia) 2000. május 6-7.

Mini: Csala Nikolett 2, Szalóky Benjamin 2, Sasvári Tamara 6
Gyermek II: Gonda Lujza 4, Szalóky Daniella 10, Sasvári Annabella 11, Tranger Milán 8, Bozóki Benjamin 19
Serdülő: Szalóky Jenni 7, Tranger Zsolt 11
Kadett: Lajtos Szandra 5, Veress Krisztián 5
Junior A: Nagy Levente 5
junior D-E-F váltó: 4. Gonda Lujza, Szalóky Daniella, Sasvári Annabella

Csongrád megyei Diákolimpia
Szeged 2000. május 29.

Óvodás kcs.,lány: Csala Nikolett 1, Sasvári Tamara 2, Bartucz Mónika 3. Fiú: Szalóky Benjamin 4
O. kcs: Sasvári Annabella 1. Bozóki Benjámin 1, Szalóky Daniella 2. Fiú: Tóth Gergő 2, Oláh Bence 3
I. korcsoport: Gonda Lujza 1. Fiú: Tranger Milán 1, Kalapács Anett 2
II. korcsoport: Szalóky Jenni 1. Fiú:  Tranger Zsolt 1
III. korcsoport: Lajtos Szandra 1, Nemes Katalin 2.. Fiú: Veress Krisztián 1
IV. korcsoport: Nagy Levente 1, Tutrai Tamás 2, Molnár E. Gábor 3
V. korcsoport Tóth Katalin 1

V. Nemzetközi Gyorsasági Görkorcsolyázó Duna Kupa 3. forduló
Szeged 2000. május 20-21.

Junior F: Csala Nikolett 2, Sasvári Tamara 4, Szalóky Benjamin 2
Junior E. Sasvári Annabella 4, Gonda Lujza 5, Szalóky Daniella 8, Tranger Milán 4, Bozóki Benjamin 7
Junior D: Szalóky Jenni 5, Tranger Zsolt 5
Junior C: Lajtos Szandra 1, Nemes Katalin 6
Junior B: Tutrai Tamás 1, Veress Krisztián 4
Junior A: Nagy Levente 3, Molnár E. Gábor 5
Amatőr: Bartucz Mónika 3, Tóth Gergó 2, Oláh Bence 4, Kalapács Anett 1, Sasvári Tivadar 10
S-A váltó: 3. Nagy Levente, Kalmár József
B-C váltó: 2. Lajtos Szandra, Nemes katalin, Szalóky Jenni, 2. Tutrai Tamás, Veres Krisztián, Tranger Zsolt
D-C-E váltó: 5. Szalóky daniella, Gonda Lujza, Sasvári Tamara, 4. Tranger Milán, Bozóki Benjamin, Tóth Gergő

 

Gyorsasági Görkorcsolyázó Felnőtt Országos Bajnokság
Jászberény 2000. június 10.

Junior C: Lajtos Szandra 8, Nemes Katalin, Bodó Réka
Junior B: Tutrai Tamás 2, Veress Krisztián 4
Junior A: Nagy Levente 3
Senior: Lavner Endre

Gyorsasági Görkorcsolyázó Utánpótlás Országos Bajnokság
Jászberény, 2000. június 24-25.

300 m-es távon: Lajtos Szandra 1. országos bajnok, Tutrai Tamás 3.

Összetett eredmények
Junior F: Csala Nikolett 1. országos bajnok
Junior E. Gonda Lujza 3, Szalóky Daniella 6, Tranger Milán 4, Tóth Gergő 6
Junior D: Szalóky Jenni 6, Tranger Zsolt 7.
Junior C: Lajtos Szandra 1. országos bajnok
Junior B: Tutrai Tamás 3, Veress Krisztián 5.
Junior A: Nagy Levente 6.

Utcai Junior és Kadett Gyorsasági Görkorcsolyázó Európa Bajnokság
Magyarország, Jászberény 2000. július 12-16.

300 m

500 m

3000 m

5000 m

10000 m

váltó

csapat ö.

Lajtos Szandra (C)

12.

14.

15.

5.

4.

Tutrai Tamás (B)

29.

23.

14.

18.

5.

5.

Nagy Levente (A)

26.

4.

 

V. Nemzetközi Gyorsasági Görkorcsolyázó Duna Kupa 4. forduló
Zdar (Csehország) 2000. augusztus 29-30.

junior E: Tranger Milán 2
amatőr: Tranger Zsolt 1
D-E-F váltó: 1. Tranger Milán, Andrásdy Péter

V. Nemzetközi Gyorsasági Görkorcsolyázó Duna Kupa 5. forduló
Jászberény, 2000. augusztus 5-6.

junior F: Csala Nikolett 2
junior E: Gonda Lujza 6, Sasvári Annabella 7, Szalóky Daniella 8, Tranger Milán 2, Bozóki Benjamin 8
junior C: Szalóky Jenni 3, Tranger Zsolt 7
junior B: Bodó Réka 4, Nemes Katalin 5, Lajtos Szandra 6, Tutrai Tamás 2
junior A: Tóth Katalin 7, Nagy Levente 4
senior: Lavner Endre 5
amatőr: Kalapács Anett 3, Sasvári Tamara 4, Oláh Bence 1
D-E-F váltó: 4. Sasvári Annabella, Gonda Lujza, Szalóky Daniella, 4. Tranger Milán, Bozóki Benjamin, Oláh Bence
B-C váltó: 2. Bodó Réka, Nemes Katalin, Lajtos Szandra
S-A váltó: 3. Nagy Levente, Tutrai Tamás, Lavner Endre

II. Független Ifjúsági Vándorkupa,
Érd 2000. augusztus 13.

junior E: Szalóky Daniella 4, Tranger Milán 2
junior C: Szalóky Jenni 2, Tranger Zsolt 2
C-D-E váltó: 3. Szalóky Daniella, Szalóky Jenni, Földvári Dorina, 2. Tranger Zsolt, Tranger Milán, Aradi Balázs

VIII. Nemzetközi Gyorsasági Görkorcsolya Verseny,
Szombathely 2000. 26-27.

junior E: Tranger Milán 2
amatőr: Tranger Zsolt 1
D-E-F váltó: 2. Tranger Milán, Aradi Balázs, Béres Bence
B-C váltó: 2. Tranger Zsolt, Bábosik Zoltán, Bábosik Péter

V. Nemzetközi Gyorsasági Görkorcsolyázó Duna Kupa 6. forduló,
Baden (Ausztria), 2000. szeptember 2-3.

junior F: Csala Nikolett 3
junior E: Tranger Milán 5
D-E-F váltó: 3. Tranger Milán, Aradi Balázs, Béres Bence

DUNA KUPA ÖSSZESÍTETT EREDMÉNYEI:

junior F: Csala Nikolett 3, Sasvári Tamara 4, Szalóky Benjamin 2
junior E: Szalóky Daniella 6, Gonda Lujza 8, Sasvári Annabella 10, Tranger Milán 3, Bozóki Benjamin 12
junior C: Szalóky Jenni 7, Tranger Zsolt 4
junior B: Lajtos Szandra 6, Nemes Katalin 7, Bodó Réka 10, Veres Krisztián 7
junior A: Nagy Levente 6
B-C váltó: 2. Lajtos Szandra, Nemes Katalin, Szalóky Jenni, 3. Tutrai Tamás, Tranger Zsolt, Veres Krisztián

Csapatverseny összesítés: 4. hely SZKE

kép    csapat

pehely

Vissza a kezdő oldalra